Vývoj moderných technológií nás sprevádza rýchlejšie, než si väčšina z nás uvedomuje. Jedným z najzaujímavejších a najperspektívnejších technologických trendov sú teda bezpochyby aj drony. Tieto malé, ale mocné stroje preleteli hranice vojenského využitia a stali sa dôležitým aktérom v rôznych odvetviach.

Lietanie s dronom môže byť vzrušujúcim spôsobom, ako objavovať svet z úplne nového uhla pohľadu. Ale aby sme si túto zábavnú aktivitu mohli vychutnať, je dôležité dodržiavať niekoľko kľúčových pravidiel pre bezpečnosť. Tu je návod, ako bezpečne lietať s dronom od vzletu po pristátie.

Hobby lietanie

18.08.2023

Lietanie s dronmi sa stáva čoraz obľúbenejším a dostupnejším hobby pre mnohých ľudí. Avšak, je dôležité mať na pamäti, že aj keď je to zábavná činnosť, existujú pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať, aby sme zabezpečili bezpečnosť a súkromie všetkých.

Využitie dronov pri vizuálnych inšpekciách prináša množstvo výhod pre rôzne odvetvia. Sky Films Slovakia ponúka kvalitné letecké práce, vrátane inšpekcií pomocou dronov. S ich pomocou sa dajú ľahko a rýchlo preskúmať aj ťažko prístupné a nebezpečné miesta, ako sú napríklad vysoké budovy, mosty či veterné turbíny. Drony sú vybavené 4K kamerou, ktorá...