O NÁS


Potrebujete natočiť profesionálne video alebo vyhotoviť fotografie z dronu pre vás, Vašu firmu, produkt alebo udalosť?

Prostredníctvom našich dronov vieme vyhotoviť videá v rozlíšení 4K a fotografie v rozlíšení 5472×3648 (20Mpx), panorámy a iné.

Naše drony sú riadne zaevidované na Dopravnom úrade a majú uzavreté povinné zmluvné poistenie voči prípadnej škode na majetku spôsobenej pádom až do výšky 950 000 Eur.

Vizuálne inšpekcie vykonávané pomocou dronov sú jednoduché, efektívne a bezpečné. 

Prevádzkujeme drony s kamerami s vysokým rozlíšením a s možnosťou digitálneho priblíženia. 

Na rozdiel od klasickej inšpekcie nie je potreba využitia lešení či plošín, čo eliminuje možné riziko úrazov alebo škôd na majetku. 

Letecké práce sú za odplatu vykonávané letecké činnosti v poľnohospodárstve, lesnom a vodnom hospodárstve, stavebníctve, zdravotníctve, na reklamu, na fotografovanie, na prieskum a podobne. Je ich možno vykonávať len na základe povolenia vydaného Dopravným úradom. Dopravný úrad v povolení určí rozsah a podmienky na vykonávanie leteckých prác.

Vydaniu povolenia na vykonávanie leteckých prác a vydaniu rozhodnutia o určení podmienok pre UAV musí predchádzať:

- zaevidovanie bezpilotného lietadla na Dopravnom úrade;

- teoretické a praktické preskúšanie pilota na diaľku na Dopravnom úrade;

- vypracovanie prevádzkovej príručky.

zdroj: Dopravný úrad

Kto som?

Som licencovaný pilot UAV a na prácu využívam dron DJI Mavic 2 PRO, ktorý je riadne zaregistrovaný na Dopravnom úrade SR s platným PZP a ostatnými povoleniami potrebnými na danú činnosť.

Lietaniu s dronom sa venujem už niekoľko rokov a preto viem garantovať zabezpečenie fotiek a video záznamov pre reklamy, dokumenty, promo akcie či svadby. Samozrejme každá nová možnosť je pre mňa výzva sa posunúť ďalej.

Svet z výšky ma vždy fascinoval a verím, že táto perspektíva dokáže aj pre Vás a Vašich klientov priniesť nový pohľad na okolie. 

Kontaktný formulár